راهنمای ثبت نام در سایت مسابقه


برای شرکت در مسابقه ضروری است ابتدا در سایت چهارمین مسابقه ملی طرح و نقشه فرش ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت بسیار ساده است و مراحل کوتاهی دارد. لطفا در ورود اطلاعات دقت کنید و مراحل را تا پایان ثبت نام ادامه دهید. در زیر راهنمای کاملی و مرحله به مرحله از ثبت نام ارائه شده است. چنانچه در زمان ثبت نام مشکلی داشتید با ما تماس بگیرید.

زمان انتشار: 97/07/07


برای ثبت نام در سایت ابتدا به لینک زیر بروید

ثبت نام

اطلاعات خواسته شده را به دقت در فیلدهای مربوطه مطابق توضیحات تصویر زیر وارد کنید.

پس از تکمیل اطلاعات ثبت نام، کد تایید شماره تلفن همراه برای شما پیامک می شود که باید کد ارسالی را در باکس مربوطه مشابه تصویر زیر وارد کنید و روی دکمه فعال سازی کلیک کنید. دقت داشته باشید که ممکن است پیامک فعال سازی کمی با تاخیر برای شما با توجه به ترافیک ثبت نام و شبکه ارسال شود لذا در این مرحله کمی صبور باشید.

بلافاصله پس از فعال سازی وارد صفحه تکمیل اطلاعات کاربری می شوید. دقت داشته باشید که برای ارسال آثار، تکمیل اطلاعات فردی ضروری است. از این اطلاعات در چاپ و ارائه آثار در نمایشگاه آثار منتخب و همچنین بازگشت آثار استفاده خواهد شد. لذا با دقت کامل این اطلاعات را وارد کنید. توضیحات مربوط به هر بخش در تصویر زیر قابل مشاهده است.

پس از تکمیل و ثبت اطلاعات به صفحه ای مشابه صفحه زیر هدایت می شوید. از این صفحه، مسابقه در حال اجرا را می توانید ملاحظه کنید و همچنین می توانید نسبت به ارسال اثر و یا مشاهده جزییات بیشتر مسابقه از دکمه های زیر بنر مسابقه استفاده کنید.

صفحه پروفایل کاربری سه سربرگ دارد که در تصویر زیر مشخص شده است.

سر برگ اول مسابقه های در حال اجرا را نمایش می دهد که در حال حاضر تنها یک مسابقه برای شرکت فعال شده است.

در سربرگ دوم آثار ارسال شده را می توانید ببینید، ویرایش کنید یا حذف کنید.

در سربرگ سوم نیز می توانید اطلاعات کاربری خود را مشاهده و یا ویرایش کنید.

شما تا پایان مهلت مسابقه می توانید نسبت به ویرایش اطلاعات کاربری و یا آثار ارسالی اقدام کنید.


برای مشاهده راهنمای ثبت آثار در مسابقه اینجا را ببینید


© تمام حقوق مادی و معنوی مسابقه ملی طرح و نقشه فرش برای مرکز ملی فرش ایران محفوظ است